Про компанію — від першої особи
A
+A

ТОВ «ХК «Хлібні інвестиції» є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-му місці серед найбільших хлібних підприємств.

Історія розвитку налічує більше 10-ти років роботи на ринку хліба. ТОВ «ХК «Хлібні інвестиції» лідирує по кількості і якості вкладених в підприємства холдингу інвестицій серед усіх підприємств хлібної галузі.

Наш холдинг є орієнтиром для інших хлібних компаній у напрямку розвитку, модернізації виробництв, поліпшення якості хлібобулочних виробів.

Стратегією розвитку нашого підприємства є вибір і установка новітнього сучасного обладнання від провідних світових виробників, що гарантує високу якість продукції, що випускається на наших підприємствах.

Почесний президент Триндюк Юрій Григорович

alt
ТОВ «ХК «Хлібні інвестиції» увійшло до ТОП-100 Рейтинг Кращих компаній України (1-е місце в хлібобулочній галузі), а Триндюк Юрій Григорович у ТОП-100 Рейтинг Кращі ТОП-Менеджери України (31-е місце).
(Інвест газета 2013 рік)
alt
Триндюк Юрій Григорович увійшов у ТОП-100 Рейтинг Кращі ТОП-Менеджери України (6-е місце).
(Інвест газета 2012 рік)
alt
ВАТ «ХК «Хлібні інвестиції» увійшло до ТОП-100 Рейтинг Кращих компаній України (2-е місце в хлібобулочній галузі).
(Інвест газета 2011 рік)
alt
ВАТ «ХК «Хлібні інвестиції» увійшло до ТОП-100 Рейтинг Кращих компаній України (2-е місце в хлібобулочній галузі), а Триндюк Юрій Григорович у ТОП-100 Рейтинг Кращі ТОП-Менеджери України (19-е місце).
(Інвест газета 2010 рік)