Історія
A
+A

У 1994 році в Хмельницькому було створено ТОВ «Заграва Експо», яке займалося виробництвом борошна на давальницьких умовах та постачанням на макаронні та хлібопекарські підприємства.

У 1998 році на біржі в Івано-Франківську було куплено 20% акцій Івано-Франківського хлібокомбінату. Решта акцій було докуплено у трудового колективу. Підприємство знаходилося в досить незадовільному стані. На сьогоднішній день це одне з найкращих підприємств області.

У 1999 році на аукціоні в м. Луцьку було придбано 10% акцій підприємства ВАТ «Хліб», решта акцій було докуплено у трудового колективу.

У 2000 році у керівництва і трудового колективу були придбані акції Білогірського КХП з млинним комплексом.

У 2001 році офіс ТОВ «Заграва Експо» для збільшення своїх можливостей переїжджає у м. Київ.

26 лютого 2003 року було створено ТОВ «Хлібні інвестиції», куди увійшли усі активи ТОВ «Заграва Експо». Президентом компанії став Триндюк Ю. Г.

У 2002 році ТОВ «Хлібні інвестиції» придбало 62,3% акцій Бердичівського хлібозаводу у АКБ «Форум».

У 2003 році у ТОВ «ТНТ» було придбано 52,43% акцій Чернівецького хлібокомбінату.

Також у 2003 році Хлібні інвестиції беруть в оренду майновий комплекс Севастопольський хлібокомбінат. За час оренди в комбінат було вкладено близько 50 млн. грн. у розвиток і покращення.

У 2007 році компанія купує непрацюючий завод у Нових Петрівцях, Київської області у «Облспоживспілки». І на його місці будує новий завод потужністю 150 тонн на добу. В квітні 2012 року відбулось відкриття нового хлібозаводу — ТОВ «Перший Столичний хлібозавод».

19.02.2008 ТОВ «Хлібні інвестиції» перетворено на ВАТ «Холдингова компанія «Хлібні інвестиції».

Таким чином, був створений інтегрований холдинг хлібопекарських підприємств, що знаходяться в різних областях України.

За весь час у підприємства було вкладено близько 500 млн. грн.

Об'єми реалізації на заводах значно виросли. В Луцьку, Бердичеві, Чернівцях — майже в два рази.

Холдинг виробляє майже 132 000 тонн продукції на рік. За технічним оснащенням підприємства Хлібних інвестицій знаходяться в лідерах на Україні.