ООО «Бердичівський хлібозавод» (м. Бердичів, Житомирська обл.)
A
+A

Завод виробляє 44 тони на добу хлібобулочних виробів і є основним постачальником хліба в м. Бердичіві, а також в Житомирі та Житомирській області.

У 2005 році була запущена нова механізована лінія з виробництва батонів і овального пшеничного хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Revent, тістоподільним обладнанням Glimek та тістомісом Diosna. Потужність лінії — 18 тон на добу.

У 2006 році введена в експлуатацію лінія з виробництва дрібноштучних виробів потужністю 1,5 тони на добу (встановлена ротаційна піч Revent).

У 2007 році введена в експлуатацію лінія з виробництва житньо-пшеничних сортів хліба (з встановленням тунельної печі Gostol, потужністю 28 тон на добу.

У 2008 році було збільшено потужність відділення з виробництва дрібноштучних виробів на 1,5 тони на добу.

Загальна потужність — 10 тонн на добу

У березні 2009 року введено в експлуатацію нову лінію з виробництва батонів і овального пшеничного хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Revent, тістоподільним обладнанням Werner та тістомісом Diosna. Потужність лінії складає 26 тон на добу.

Загальна вартість інвестицій у завод за 2005-2008 роки склала більше 4 млн. євро.

На початку 2010 року було встановлено нову котельню та парогенератори, що дозволило зменшити споживання газу на 30%.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» в 2011 році провів капітальний ремонт зовнішніх і внутрішніх приміщень підприємства. Значно поповнився парк автомобілів по доставці хліба і був придбаний Борошновоз.


e-mail:
тел.