ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» (м. Чернівці)
A
+A

Завод виробляє 74 тони на добу хлібобулочних виробів і є основним постачальником хліба в Чернівецькій області.

У 2004 році згідно І етапу Інвестиційної програми з модернізації, реконструкції і вдосконалення виробничих потужностей була запущена нова лінія з виробництва батонів, потужністю 12,5 тон на добу.

Лінія укомплектована тунельною піччю (обладнання Revent (Швеція), тістоподільним обладнанням Pietro-Berto (Італія).

У 2005 році розпочався ІІ етап Інвестиційної програми з запуску двох механізованих ліній. Лінія з виробництва житньо-пшеничних сортів хліба, потужністю 7 тон на добу, укомплектована обладнанням Miwe та Glimek. Лінія з виробництва дрібноштучних виробів, потужністю 3 тони/добу укомплектована обладнанням Revent та Восход (Росія). Запуск ліній відбувся навесні 2006 року.

У листопаді 2005 року було придбано споруду для будівництва нової площадки заводу, цех №3.

У 2006-2007 роках в рамках виконання з етапу Інвестиційної програми завершено будівництво цеху №3, в якому працює лінія з випуску батону, а також передбачено встановлення трьох автоматизованих ліній з виробництва житнього подового хлібу і пшеничного подового хлібу.

У 2008 році введена в експлуатацію нова механізована лінія з виробництва батонів і овального пшеничного хліба. Лінія укомплектована обладнанням Revent, Glimek, тістомісом Diosna. Потужність лінії — 15 тон на добу.

Загальна вартість інвестицій в завод за 2005-2008 роки склала більше 4,5 млн. євро.

У липні 2010 року був відкритий «Палац хліба», де вся хлібна і кондитерська продукція була представлена ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат».

ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» встановив нову різальною-пакувальну машину фірми DAUB (Голландія). Вся продукція упаковується в фірмову упаковку зі зручним кліпсатором.

В 2013 році був запущений кондитерський цех потужністю до 10 тон на добу.


тел., 
e-mail:
web: