ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» (м. Івано-Франківськ)
A
+A

Завод виробляє 54 тони хлібобулочних виробів на добу і є основним постачальником хліба в Івано-Франківську та області.

У 2002 році на заводі встановили нову механізовану лінію для виробництва житньо-пшеничних сортів хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Gostol (Словенія). Потужність лінії — 18 тон на добу.

У 2005 році була введена в експлуатацію нова механізована лінія з виробництва дрібноштучних виробів потужністю 3 тони на добу. Лінія укомплектована обладнанням фірми Revent (Швеція), Восход (Росія).

У 2006 році на ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» відбувся запуск нової механізованої лінії для виробництва білих пшеничних сортів хліба. Лінія укомплектована тунельною піччю Gostol (Словенія), тістомісом Diosna (Німеччина) і тістоподільним обладнанням Glimek (Швеція). Потужність лінії — 18,5 тон на добу.

У 2008 році була встановлена нова механізована лінія з виробництва батонів, потужність 20 тон на добу. Лінія укомплектована тунельною піччю Revent (Швеція), тістомісом Diosna (Німеччина) і тістоподільним обладнанням Glimek (Швеция).

В серпні 2009 була проведена модернізація ще однієї лінії з виробництва батонів потужністю 20 тон на добу.

Вартість інвестицій в завод за серпень склала вже більше 2,5 млн. євро.

В кінці листопаду 2009 року втановлено нову лінію MULTICUT фірми Fritsch з ворибництва кондитерських виробів. Потужність лінії — 2 тонни на добу. Лінія укомплектована тісторозкатувальною машиною ROLLFIX (Fritsch), ротаційними печами Revent, тістомісильною машиною Diosna. Лінія встановлена у повністю відремонтованому кондитерському цеху, буде здійснюватися випуск різноманітних виробів з листкового тіста («Вушки», круасани та ін.)

У вересні 2010 року після реконструкції почала роботу лінія по виробництву формового хліба, що складається з шафи остаточної розстойки фірми «Краяни» (Дніпропетровськ), тістомісильника DIOSNA (Німеччина), тісторозподілювача GLIMEK (Швеція), що дозволило збільшити виробництво формового хліба на 3 тонни в добу.

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» в 2011 році провів реконструкцію експедиції, а також змонтував обладнання для випуску білого хліба, що включає в себе нову розстоєчну шафу ТОВ «Краяни» (Україна), тістоміс Diosna (Німеччина) і дільник Parta U2002 (W & Ph Голландія).

У серпні 2012 року була встановлена ​​нова піч РРР фірмі J4 (Чехія) для виробництва пшеничного хліба, потужністю 18 тонн на добу.

В 2013 році запустили нову лінію з виробництва формового хліба. Лінія оснащена обладнанням таких фірм як: Технохлеб, Краяни і Werner & Phleider (Голландія). Потужність лінії складає 15 тонн на добу. Вартість проекту — 6 млн. гривень.

Цінні папери ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат»
тел.

e-mail: