ПАТ «Теремно Хліб» (м. Луцьк, Волинська обл.)
A
+A

Завод виробляє 55 тон на добу хлібобулочних виробів і є основним постачальником хліба у Волинській області. У 2005 році був побудований новий булочний цех з виробництва дрібноштучних виробів. Цех укомплектований ротаційними печами фірми «Revent» (Швеція) і новою лінією для виробництва виробів з листкового тіста німецької фірми «Fritch».

Потужність нового цеху склала 15 тон на добу.

На заводі також працює нова лінія з виробництва макаронних виробів італійської фірми «Брайбанті». Лінія була встановлена у 1999 році. Щоденно завод виробляє 15 тон макаронних виробів під маркою "Макарелла". Вартість лінії склала 10 млн.грн.

У 2008 році введена в експлуатацію лінія з виробництва пшеничних сортів хліба (з встановленням тунельної печі Gostol, Словенія) потужністю 23 тони/добу і встановлена пакувальна машина UBE (США), потужністю 3600 упаковок за годину хлібобулочних виробів.

Загальна вартість інвестицій в завод склала більше 3 млн. євро.

На ПАТ «Хліб» в 2011 році була запущена батона лінія, укомплектована піччю PPP 2,1 x50 (Чехія), тістоміси Diosna (Німеччина), дільником Parta U2002 (W & Ph Голландія), кулером G & F Systems (США), продуктивністю 18 тонн на добу.

Макаронний цех ПАТ «Хліб» в 2011 році збільшив асортиментний ряд макаронних виробів шляхом купівлі та встановлення нових матриць і фільєр.

43008, Волинська область,


e-mail: 
Тел.;